روش ارسال

خانه روش ارسال

نحوه ارسال

نوفنبر خدمات سفارشی را با حداقل زمان تحویل فعلی 15 روز کاری تقریباً از زمان دریافت سفارش تا تحویل ارائه می دهد. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است به دلیل دوره‌های شلوغ فصلی مانند عید نوروز و محرم، دوره‌های تحویل طولانی‌تری متحمل شوند. نوفنبر تحت هیچ شرایطی سفارشات تاخیری را جبران نمی کند.
نحوه ارسال سفارشات هارد کیس فروشگاه اینترنتی ما برای شهرستان باربری و تیپاکس و برای تهران با پیک ارسال می شود. شما یک تأییدیه سفارش از نوفنبر در 24/48 ساعت (مطابق با تعطیلات آخر هفته و تعطیلات ملی) پس از ثبت سفارش دریافت خواهید کرد که تأییدیه دریافت همراه با تاریخ تحویل پیش بینی شده است. هنگامی که سفارشی ساخته شد و برای ارسال آماده شد، اطلاع رسانی توسط اپراتور (از طریق ایمیل و/یا متن) از تاریخ تحویل مورد انتظار و بازه زمانی مربوطه ارسال می شود. مگر اینکه غیر از این توصیه شود، تحویل توسط یک پیک کاملاً بیمه شده در ساعات کاری عادی از شنبه تا پنج شنبه انجام می شود. امضا در آدرس تحویل تعیین شده مورد نیاز است. لطفاً توجه داشته باشید: مسئولیت مالکیت کالاهای ارسال شده پس از دریافت و امضای تحویل به خریدار منتقل می شود.
هزینه ارسال قبل از ارسال نهایی سفارش در مرحله تسویه حساب نشان داده می شود. متأسفانه، ما نمی توانیم زمان یا تاریخ تحویل را تضمین کنیم. هزینه تحویل قابل اعمال نشان داده شده در تسویه حساب یک هزینه استاندارد است و هیچ تضمینی برای تاریخ تحویل از زمان ثبت سفارش نیست.
هر کالایی که آسیب دیده یا دارای کمبود است باید ظرف 24 ساعت پس از تحویل اطلاع داده شود. پس از این مدت، نوفنبر نمی تواند مسئولیتی داشته باشد.

قرارداد

هنگام سفارش محصول از طریق فروشگاه اینترنتی، ایمیل تاییدیه از طریق بازگشت برای تایید دریافت سفارش مربوطه ارسال می شود. سفارش دریافتی پیشنهادی برای خرید محصول(های) از نوفنبر با تایید ما به عنوان پذیرش کتبی سفارش آنلاین مربوطه است. از آنجایی که نوفنبر خدمات سفارشی ارائه می کند، لطفاً حداقل 15 روز کاری برای تولید و تحویل کالا در نظر گرفته شود. محصول(هایی) که در سفارش خرید اصلی توضیح داده نشده اند، بخشی از قرارداد فروش را تشکیل نمی دهند.

بازگشت

مطابق با مقررات قراردادهای مصرف کننده، شما 14 روز از زمان دریافت کالای سفارش داده شده فرصت دارید تا بدون دلیل نظر خود را تغییر دهید. با این حال، شما باید یک بیانیه واضح (نه لزوماً کتبی) بدهید و مطمئن شوید که کالاها ظرف 14 روز برای بازپرداخت کامل بازگردانده می‌شوند. هزینه حمل و نقل برگشت به عهده مصرف کننده می باشد. کالای مرجوعی باید در شرایط اولیه و بسته بندی خود باشد. با این حال، در صورتی که بسته بندی اصلی در دسترس نباشد، لطفاً اطمینان حاصل کنید که کالاهای بازگردانده شده به خوبی بسته بندی شده اند زیرا در صورت آسیب دیدن، حق امتناع را برای خود محفوظ می داریم. اگر در حال بازگرداندن کالا هستید، لطفاً با نام کامل و مرجع سفارش مربوطه از جمله جزئیات ترتیبات حمل و نقل بازگشت ، به آدرس سایت ما ایمیل بزنید. آدرس برگشت ما را می توان در ایمیل تایید سفارش اصلی یافت.
نکته مهم – کالاهایی که از شرایط اولیه خود تغییر یافته اند، قابل بازگشت نیستند.
کالاهای معیوب ممکن است ظرف 28 روز از تاریخ تحویل با تعویض کالا یا بازپرداخت کامل وجه بازگردانده شوند. هر محصولی که بعد از 28 روز معیوب تشخیص داده شود، مشمول شرایط ضمانت مادام العمر ما خواهد بود (شرایط و شرایط کامل در صورت درخواست موجود است). اگر با هر محصول نوفنبر مشکلی دارید، لطفاً به ما ایمیل بزنید تا در این مورد بحث کنیم (توجه – ساییدگی و پارگی عمومی تحت ضمانت مادام العمر ما پوشش داده نمی شود).
تاثیری برای حقوق قانونی تو ندارد.