نحوه پرداخت

خانه نحوه پرداخت

نحوه پرداخت
رنگ
با توجه به تغییرات زیاد در تنظیمات مانیتور و مرورگر، نمایش رنگ واقعی ممکن است متفاوت باشد. متأسفانه، شرکت نمی تواند تطابق دقیق رنگ را تضمین کند، اما تمام تلاش خود را برای اطمینان از ارائه یک نمایش آنلاین دقیق انجام می دهد.
پرداخت برای کالاهایی که از فروشگاه آنلاین خریداری می‌شوند،
همه کارت‌های اعتباری و روش‌های پرداخت پذیرفته‌شده هستند.
فروشگاه
همه قیمت ها با احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد.
کیس ها به تمام شهرستانها ارسال می شوند.
ضمانتنامه
گارانتی مادام العمر محدود نوفنبر
نوفنبر ضمانت مادام العمر محدودی را برای تمام محصولات کیس خود در برابر هر گونه نقصی که به نظر می رسد مربوط به مشخصات طراحی و/یا فرآیند تولید باشد، ارائه می دهد.
ساییدگی و پارگی عمومی، آسیب/شکست ناشی از استفاده غیر از طرح مورد نظر یا اقلام خریداری شده دست دوم را پوشش نمی دهد. اگر بتوان ایرادی را ناشی از مشخصات طراحی آن یا فرآیند ساخت تلقی کرد، نوفنبر یا تعمیر یا تعویض رایگان انجام می دهد.

اگر نیاز به خرید قطعه جایگزین دارید، لطفاً به صفحه لوازم یدکی که در آن تمام قطعات موجود برای خرید را پیدا خواهید کرد، مراجعه کنید. تمام قطعات جایگزین موجود برای مونتاژ آسان در خانه تنها با چند ابزار اساسی توسعه یافته اند. اگر به هر گونه کمکی نیاز دارید، لطفاً با ما تماس نگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که شما را از طریق فرآیند نصب راهنمایی کنیم یا جزئیات بیشتری در رابطه با شرایط و ضوابط ضمانت ارائه کنیم.